fbpx
Nowe technologie

4 aplikacje pomocne w zarządzaniu domem

• Zakładki: 27


Pożądany balans między życiem prywatnym i zawodowym wymaga dobrej organizacji, zwłaszcza jeżeli cała rodzina spędza poza domem wiele godzin. Oto 4 aplikacje mobilne, których używanie ułatwia zarządzanie gospodarstwem domowym. Poznaj ich funkcjonalność oraz najważniejsze zalety.

Cozi Family Organizer

Już nazwa aplikacji sugeruje, że kryje się za nią coś więcej niż standardowy organizer. W Cozi Family Organizer wszystko jest podporządkowane planom rodziny – i to z rodziną wspólnie kontrolujesz realizację planów. Od list to-do, przez przypomnienia o rodzinnych uroczystościach, po dziennik rodzinny czy zakupy – w tej aplikacji czeka na Ciebie sporo interesujących funkcji, które możesz ściśle dostosować do trybu życia i potrzeb swoich bliskich. Jeżeli satysfakcjonuje Cię jej działanie, wypróbuj płatną, rozbudowaną wersję. Dzięki temu unikniesz wyświetlania reklam, ale przede wszystkim zyskasz jeszcze bardziej rozbudowane i zaawansowane możliwości.

Szybki Budżet – Wydatki

Szybki Budżet – Wydatki jest intuicyjną aplikacją do zarządzania domowym budżetem. W bardzo prosty sposób ułatwia porządkowanie informacji na temat wydatków i oszczędności. Teoretycznie złożone zależności są tu prezentowane na czytelnych wykresach czy procentowo. Przyjazna dla oka szata graficzna wraz z kolorystyką czynią z kontroli nad finansami całkiem przyjemną czynność.

Wśród najważniejszych funkcji i zalet aplikacji należy wskazać:

  • możliwość synchronizacji z kontem bankowym,
  • zarządzanie budżetem w różnych walutach,
  • planowanie operacji finansowych,
  • podział budżetu na kategorie i przedział czasowy,
  • przypomnienia na temat pilnych wydatków,
  • automatyczną kopię zapasową danych.

Budżet jest czymś, co warto mieć pod kontrolą. Wydatki można zresztą optymalizować choćby w tak prozaiczny sposób jak porównywanie cen. Strona komorkomat.pl służy do zestawiania telefonów i ofert polskich operatorów. W podobny sposób działają też porównywarki związane z innymi branżami. Jeśli korzystanie z nich wejdzie Ci w nawyk, szybko zauważysz realne oszczędności w domowym budżecie.

Google Family Link

Wśród dziesiątek aplikacji sygnowanych marką Google warto wskazać na Family Link, która w dużej mierze pomaga w zarządzaniu wychowaniem dzieci. Chodzi o przejrzystą i wygodną kontrolę nad tym, w jaki sposób Twoja pociecha korzysta z Sieci. Martwisz się, że spędza zbyt dużo czasu w smartfonie i mediach społecznościowych? Zastanawiasz się, na co poświęca czas, korzystając z Internetu? A może chcesz wesprzeć rozwój i edukację dziecka przez wybór odpowiednich aplikacji? Do tego wszystkiego służy Family Link. Korzystanie z niego pozwala uniknąć wielu jałowych dyskusji, które nie przynoszą efektów. Tutaj operujesz na danych i masz realną kontrolę nad tym, co dziecko robi w Sieci.

HomeZada

W dużym uproszczeniu HomeZada służy do „inwentaryzacji” domu. W jednym miejscu możesz zgromadzić zdjęcia, które pozwalają aplikacji ocenić stan czy wartość Twoich przedmiotów, ale kontrolujesz też sprawy związane z ubezpieczeniami. Planowanie remontu, zarządzanie budżetem… HomeZada służy do realizacji wielu zadań.

Podsumowanie

Zajrzyj na https://komorkomat.pl/internet-stacjonarny/ i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy Internet mobilny dla swojego domu. Następnie zacznij korzystać z narzędzi online, w tym omawianych aplikacji, aby przenieść zarządzanie gospodarstwem domowym na wyższy poziom na wielu jego kluczowych obszarach!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
28 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *