fbpx
Budowa domu

3 powody, dla których warto kupić dom segmentowy pod Warszawą

• Zakładki: 12


Oferta deweloperów to nie tylko mieszkania, ale również domy. Przykładem takiej inwestycji może być Osiedle Seleny, które powstaje w odległości ok. 30 minut od centrum Warszawy w Młochowie (koło Nadarzyna). Dlaczego warto kupić mieszkanie właśnie tutaj?

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku

Masz dość hałasu i korków, które są tak charakterystyczne dla dużych miast? Domy pod Warszawą pozwalają zamieszkać w zielonej, cichej okolicy i jednocześnie korzystać z możliwości, jakie oferuje stolica. To właśnie jeden z głównych powodów, dla których coraz więcej osób podejmuje decyzję o osiedleniu się poza miastem.

Choć Osiedle Seleny powstaje w spokojnej okolicy, aby chronić prywatność mieszkańców, zostało przewidziane ogrodzenie poszczególnych domów. Deweloper zamontuje również alarm.  

Osiedle Seleny – miejsce wielofunkcyjne

Mimo że Osiedle Seleny dopiero powstaje, to wokół niego istnieje już pełna infrastruktura społeczna i drogowa. To kolejny powód, dla którego warto obejrzeć właśnie te domy pod Warszawą – nie musisz się obawiać, że na powstanie dróg dojazdowych trzeba będzie czekać.

Liczne punkty handlowo-usługowe, przychodnia, przedszkole i szkoły w niewielkiej odległości – dzięki nim Osiedle Seleny będzie miejscem wygodnym do życia. Aby załatwić większość codziennych spraw, wcale nie trzeba odwiedzać Warszawy.

Własny ogródek i ogólnodostępne tereny zielone

W ramach powstającego Osiedla Seleny zostanie wybudowanych 28 domów w zabudowie segmentowej. Do każdego z nich będzie przynależał ogródek – to dodatkowa przestrzeń, gdzie można spędzać czas w ciepłe dni. 

Lubisz wypoczywać aktywnie? Przydomowa zieleń to nie wszystko. Osiedle Seleny to również liczne ogólnodostępne tereny zielone, które znajdują się w pobliżu.Artykuł powstał we współpracy z firmą deweloperską budującą Osiedle Seleny.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
46 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *