Dom I Sad - opinie o sklepie

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Walentyną33

Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Walentyną33 »

Ktoś z was miał może okazję robić tam zakupy?
Chodzi mi o sklep domisad.pl - opinie na jego temat widziałam różne i tak się zastanawiam na ile faktycznie warto robić tam zakupy.
Kusi mnie, bo widzę, że mają niezłe ceny, fajne promocje...
adamowaĆ

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: adamowaĆ »

Miałam do czynienia z tym sklepem jakiś czas temu. Nie było żadnych problemów.
Generalnie sadzonki w świetnej kondycji. Poza tym chyba ten domisad.pl opinie ma może różne, ale działa od kilkunastu lat, więc chyba też nie jest możliwe, żeby było źle.
Ałbena

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Ałbena »

Właśnie sama przymierzam się do tego, żeby coś od nich zamówić.
Znajoma poleciła mi właśnie ten Dom i Sad. Opinie moim zdaniem lepiej wyrobić sobie własną.
Dam znać jak wyszło u mnie.
Łucja

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Łucja »

Właśnie zamówiłam u nich nasiona.
Wiosną chcę zająć się hodowlą swoich warzyw, więc liczę na to, że wszystko będzie ok.
Moja opinia o domisad.pl jak dotąd jest pozytywna - zobaczymy co będzie jak przyjdą nasiona i jak się to wszystko potoczy na wiosnę.
Awatar użytkownika
paluszek
Posty: 51
Rejestracja: 16 kwie 2019, 8:23

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: paluszek »

A gdzie zamawiacie nawozy i odżywki do roślin? Słyszałam wiele dobrych opinii o sklepie https://www.target.com.pl/. Ponoć to w ogóle jakaś znana marka ogrodnicza - znacie ich produkty? Jakie opinie?
Mołek

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Mołek »

Ja tak w sieci to nie dużo do roślin zamawiam, no chyba, że preparaty humusowe od Agraplant. To akurat właśnie na ich stronie internetowej zawsze więc sobie tam najlepiej zerknij i pooglądaj co mają w ofercie. Opłaca się. :) i zycze powodzenia w ogrodnictwie
Miły

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Miły »

Nie polecam. Dostałem sadzoni moreli kolumnowej ponad 80 zł za sztukę. Ułamany czubek i zero lisci. Brzoskwinia i morela przyszły z prawie gołym korzeniem zamiast w doniczce nawet nie podlane. Uwaga koniec maja. Moim zdaniem nic się nie przyjmie i 180 zł wyrzucone w błoto. Uwaga na stronę firmy nie można wpisać negatywów. Przynajmniej moich nie pokazują.
Ewą

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Ewą »

Mam baaaardzo złe doświadczenia kontaktów z tą firmą. Jakość sadzonek fatalna fakt, że opakowanie profesjonalne ale czy to ważne??
Mimo że zaakceptowali reklamację, to tylko częściowo ją zrealizowali.
Brak kontaktu telefonicznego i możliwości wyrażenia opinii na ich stronie.
Nie polecam tej firmy.
władywowska

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: władywowska »

Jeśli chodzi o mój przydomowy sad to składa się na ten moment z jabłonek i gruszek, ale pięknie i zdrowo rosną. Drzewka kupiłam w firmie Waleczek gdzie zasięgnęłam również opinii w zakresie hodowli i opieki nad drzewami :) przyjazna i profesjonalna firma :)
Agata

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Agata »

zamówiłam 3 dni temu
czekam i czekam a zamówienia brak
dzwonię
nie mogę się dodzwonić, nikt nie odbiera
wszystkie linie są zajęte
gwarantują wysyłkę w ciągu 24 godzin
a ty cisza
gdy w końcu dodzwoniłam się dowiedziałam się od bezimiennej i bez nazwiska pani ( imię i nazwisko nie są danymi objętymi rodo), która nie chciała się przedstawić mimo, iż wiedziała z kim rozmawia, że teraz to oni realizują zamówienia ze stycznia-mamy 9 marca
to pytam się kiedy zrealizują moje
powiedziała, że nie wie
tak się nie robi
Natalia

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Natalia »

Polecam domisad, kupuje u nich sadzonki od dłuższego czasu. Nigdy nie miałam problemów, sadzonki są dobrej jakości i zawsze się przyjmują. W tym roku zamierzam założyć ogródek warzywny i z pewnością nasionka będą z domisad. Teraz czekam na męża, aż zrobi mi rabaty i ścieżki na ogródek warzywny. Materiały są jednak drogie i zastanawiamy się z czego to wykonać. Myśleliśmy o kamieniu polnym bo jest za darmo i jest trwały ale zbieranie go po okolicy zajmuje dużo czasu.
Annia

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Annia »

Domisad oceniam bardzo dobrze i polecam innym. Jestem mile zaskoczona pieczołowicie opakowanymi produktami, informacją nt. okresu ich ważności, oraz dobrze zabezpieczoną paczką. Kontakt z dostawcą bardzo dobry. Towar bez zastrzeżeń dostawa zgodna z zamówieniem. Bardzo dobry asortyment szybka realizacja zamówienia z dom i sad. Bardzo duży wybór produktów, atrakcyjne ceny i błyskawiczny czas realizacji. Świetny sklep polecam każdemu sadownikowi i nie tylko.
Karina

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Karina »

Jeśli chodzi o sklep Dom i Sad to ja zdecydowanie polecam. Przed pierwszymi zakupami też sprawdzałam opinie o nich. Niemal same pozytywy. I nie zawiodłam się. Zamawiałam tam już wiele razy. Ostatnio róże wielkokwiatowe. Sadzonki dobrej jakości. Starannie zapakowane, odpowiednio dla roślin. Wszystko dotarło w całości i bardzo szybko. No i ceny - też bardzo fajne. Więc śmiało zamawiaj tym bardziej, że na pierwsze zakupy możesz uzyskać rabat 10%. Opłaca się.
Majka33

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Majka33 »

Dom i Sad - ja polecam. Bardzo fajny sklep, z szerokim asortymentem. Jeśli ktoś lubi ogrody to to zdecydowanie sklep dla niego. Bardzo duży wybór. Są odmiany roślin, które nie są dostępne w innych miejscach. Do tego konkurencyjne ceny.I masz rację, często są u nich fajne promocje. Szybka dostawa co też jest ważne. Myślę, że warto poszukać u nich, bo jest w czym wybierać. I nie wiem skąd różne opinie, bo ja uważam, że akurat ten sklep można tylko polecać.
Justyna

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Justyna »

Jeśli chodzi o tematy ogrodnicze to dla mnie sklep domisad jest bezkonkurencyjny. Nie dziwię się, że ma tylko dobre opinie. Zamawiałam u nich wiele razy i zawsze wszystko na czas, odpowiednio zapakowane, no i w dobrej cenie. Zamawiałam i nasiona, i gotowe sadzonki (iglaków i winorośli). Wszystko zdrowe, bez problemu kiełkowało i się przyjęło. Także pozostaje tylko polecić. Plusem jest też to, że mają spory wybór i różne gatunki można dostać. No i rzuć okiem na promocje, to też się opłaca.
MisiaBe

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: MisiaBe »

Ja jestem fanką gladioli - mieczyków i lilii. To rośliny cebulowe, które wyrosną tylko wtedy, gdy cebule są wysokiej jakości. I właśnie takie cebule od kilku lat kupuję w sklepie Dom i Sad. Polecam, bo mają rośliny nie tylko zdrowe, ale też w szerokim wyborze odmian. Co sezon znajduję u nich kolejne must have do ogrodu. Ostatnie zamówienie Lilia orientalna Broken Heart - dwie cebulki, w promocyjnej cenie. Dla mnie super. Ja mam o nich dobrą opinie i zdecydowanie polecam.
Klara

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Klara »

Robiłam zakupy w różnych sklepach ogrodniczych. I zdecydowanie Dom i Sad jest najlepszy. Generalnie mają dobre opinie i ja się pod tym podpisuję. Ktoś wcześniej pisał, że jest fanek róż. Ja mam podobnie. Co roku zamawiam u nich dwie - trzy nowe odmiany. Zawsze jest w czym wybierać. W ofercie mają różne m,in. różne pnące - a to moje ulubione. Dostawa szybka i bezproblemowa co w przypadku roślin jest bardzo ważne. Rośliny odpowiednio zapakowane i zabezpieczone. Jeśli szukasz wysokiej jakości roślin to tylko u nich.
Lori

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Lori »

Ogród to moja pasja. Uwielbiam prace ogrodowe, nowe rośliny i ich pielęgnację. Jakiś czas temu trafiłam właśnie na sklep Dom i Sad, i szczerze mogę polecić. Opinie innych klientów są chyba podobne, bo sporo moich koleżanek też tam zamawia. Mają naprawdę szeroki wybór - iglaki, cebule, kłącza róż różnego rodzaju, do tego drzewka owocowe i krzewy jagodowe. Wszystkie rośliny przyjeżdżają zadbane i dobrze zapakowane. Nie ma więc problemu z ich wysadzeniem i przyjęciem się w gruncie.
Megan

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Megan »

Bardzo lubię ten sklep. Jest teraz w sieci sporo sklepów ogrodniczych, ale dla mnie Dom i Sad jest najlepszy. Kiedyś widziałam opinie o nich w sieci i generalnie wszystko ok. I ja popieram. Bo ogromny wybór, rośliny świeże, żywe, faktycznie zadbane. Nie ma problemu z dostawą - zawsze na czas co jest ważne przy transporcie roślin. Ceny też mają świetne, a do tego często promocje i można sporo zaoszczędzić. Naprawdę fajny sklep, z fajnym asortymentem.
Floria

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Floria »

Ja popieram Twoją pozytywną opinie. Dla mnie Dom i Sad to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy sklep ogrodniczy w sieci. Ja bardzo cenię ich za duży wybór roślin. Dla każdego coś się znajdzie. Mają i rośliny ozdobne jak np. róże, i użytkowe jak np. krzewy borówki. Na wszystko są zawsze bardzo dobre ceny i dodatkowe promocje. Ja często biorę u nich także nawozy - wszystkie od sprawdzonych producentów, skuteczne i bezpieczne. Bez problemu wszystko dociera na czas, prosto do domu. Polecam.
Doris

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Doris »

Domisad to mega fajny sklep. Jeśli ktoś interesuje się ogrodnictwem to tam znajdzie ciekawy asortyment dla siebie. Fajne jest to, że sama stronka jest przejrzysta. Wszystko tak podzielone na kategorie, że bez problemu można znaleźć to co potrzebne. Ja podobnie jak ktoś wcześniej jestem fanką róż. Akurat teraz w poniedziałki mają rabaty na wszystkie róże do -70%. Idealny moment żeby uzupełnić kolekcję. Więc jeśli miałabym wystawić im opinie to tylko pozytywną.
Danka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Danka »

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie polecam. Testowałam kilka sklepów z nasionami i sadzonkami i różnie bywało z jakością. Zdarzały się nasiona źle przechowywane, które nie kiełkowały. Albo źle opakowane sadzonki, które się nie przyjmowały w glebie. A teraz od dłuższego czasu zamawiam na Dom i Sad i zawsze najwyższa jakość. Teraz też zamawiałam, bo mają wyprzedaż cebulek kwiatowych, nawet do -40%. Super sprawa, bo na wiosnę będzie kolorowo w ogrodzie.
Miśka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Miśka »

Ja bardzo polecam ten sklep. W Dom i Sad jeśli chodzi o r ośliny i nawozy to wybór jest ogromny. Jeśli zależy wam na pięknym ogrodzie, który zachwyca, to zamawiajcie rośliny, nasiona i nawozy tylko tam. Wiele osób poleca ten sklep i mają naprawdę dobre opinie. W pełni zasłużone, bo dbają o asortyment. Niemal wszystkie rośliny się przyjmują. A nawozy są wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów. Polecam u nich zakupy, bo z dostawą też nie ma problemu.
Berta

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Berta »

Bardzo fajny sklep. Z ogromnym wyborem sadzonek i nasion. Zawsze znajduję coś ciekawego i nowego dla siebie. W sklepie Dom i sad mają też ciekawe promocje np. w poniedziałki róże są z obniżką. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele sklepów nie dba odpowiednio o wysyłkę roślin, ale nie tutaj. W Dom i sad zawsze wszystko odpowiednio zapakowane, dostarczone szybko więc bez uszczerbku dla roślin. Polecam każdemu kto kocha rośliny - zarówno te ozdobne, jak i użytkowe.
JoannaKa

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: JoannaKa »

Znam bardzo dobrze sklep domisad. Robię tam zakupy regularnie. Zresztą nie tylko ja, moje koleżanki również. I polecam go wszystkim fanom ogrodnictwa. Ja najczęściej zamawiam u nich rośliny użytkowe - drzewka owocowe, krzewy owocowe. W tamtym roku skusiłam się na krzaki malinojeżyn. Jeszcze nie wiem jak to wyjdzie jeśli chodzi o owocowanie, ale już widać, że się rośliny przyjęły. Sklep ma bardzo fajną i kompetentną obsługę, zawsze doradza. No i opinie też świetne i ja się do tego dołączam.
Blanka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Blanka »

To prawda. Jeśli chodzi o drzewka owocowe i krzewy to są niezastąpieni. W Dom i Sad jest bardzo duży wybór odmian poszczególnych roślin. Co ważne, wszystkie są dobrze opisane i faktycznie docierają do klienta takie, jak w zamówieniu. Rośliny zdrowe, nie ma problemu z ich ukorzenieniem. Przyjeżdżają szybko i są tak zapakowane, że transport nie robi im żadnej krzywdy. Mają też dobrą obsługę, nie ma problemu z kontaktem ze sklepem. Bardzo fajnie i przyjemnie się u nich robi zakupy.
Balbina

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Balbina »

Fantastyczny sklep, z bardzo szerokim asortymentem i świetnymi cenami. W Dom i sad kupowałam wiele razy i nigdy się nie zawiodłam. Plusem jest obsługa, świetnie zorientowana w tym co sprzedaje. Zawsze potrafią doradzić i zaproponować odpowiednie produkty. Ja najczęściej zamawiam u nich nasiona i nawozy. I na jakość nie mogę narzekać. Widać, że są odpowiednio przechowywane, bo kiełkują bez problemu i rosną dobrze. Nie ma też problemów z przesyłką, zawsze na czas i odpowiednio zapakowana.
Agatha

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Agatha »

Uwielbiam ogrodnictwo. Mam w ogrodzie mnóstwo roślin. Nie tylko tych ozdobnych, ale i użytkowych. Kiedyś kupowałam je tylko stacjonarnie, ale od czasów pandemii robię to tylko online. I polecam takie zakupy, zwłaszcza w sklepie Dom i sad. Mają świetne opinie i są one w pełni zasłużone. Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego niskie moim zdaniem ceny i korzystne promocje, z których można skorzystać. Dostawa praktycznie od ręki, roślinki żywe dojeżdżają, bo są dobrze zabezpieczone przez sklep. Też mam o nich dobrą opinie i polecam.

wymiana dowodu osobistego tarnów
Sabrina

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Sabrina »

Bardzo lubię sklep Dom i Sad. Zamawiałam już w różnych, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Bardzo duży wybór roślin mają. Często w odmianach, które nie są dostępne w innych sklepach ogrodniczych. Roślinki są silne, a nasiona zdrowe - bez problemu kiełkują. W zasadzie dwa razy w roku zamawiam rośliny i trochę częściej nawozy. I zawsze jestem zadowolona. Wszystko na czas dostarczone i dobrze zapakowane. Więc popieram pozytywne opinie o nich i od siebie też polecam.
Karolina1975

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Karolina1975 »

Ja ogrodem zajmuję się od lat. I z doświadczenia wiem, że z jakością roślin zamawianych ze sklepów online bywa różnie. Ale nie w Dom i Sad. Dom i sad opinie ma świetne i są one w pełni zasłużone. Zamówiłam u nich pierwszy raz na próbę borówki. Doszły roślinki zdrowe, odpowiednio zabezpieczone. Bez problemu się przyjęły i szybko wydały owoce. A potem to już poszło. I rośliny użytkowe u nich zamawiam, i zdobne. I wszystkim polecam, bo obsługa i towar na wysokim poziomie.
KaśkaZakrzewska

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: KaśkaZakrzewska »

Ja was doskonale rozumiem. Ogród może stać się prawdziwą pasją. Ale faktycznie zamawianie online sadzonek czy nasion może być problematycznie. No chyba, że robicie zakupy w Dom i Sad. Tu nie ma mowy o jakiś źle zrealizowanych zleceniach. Dlatego sklep Dom i Sad opinie ma tylko pozytywne. Solidni, rzetelni, z doświadczeniem. Produkty zawsze wysokiej jakości. Zgodne z zamówieniem klienta. Do tego mega konkurencyjne ceny. A to w dzisiejszych czasach także ogromnie ważne.
Cynia

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Cynia »

Uwielbiam ten sklep. I to tak serio. Jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy sklep ogrodniczy w sieci. W Dom i sad zawsze kupuję wszystko co potrzebne w temacie roślin. Zdrowe sadzonki, świeże nasiona, skuteczne nawozy - no generalnie wszystko co potrzebne. Takich sklepów, z tak szerokim asortymentem i tak dobrymi cenami, nie ma wiele. Dlatego ja też potwierdzam opinie o Dom i sad - te pozytywne rzecz jasna. Polecam, bo zakupy u nich to sama przyjemność.
Stefania

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Stefania »

Ogród to moja prawdziwa pasja. Ciągle go rozwijam więc kilka razy w roku kupuję nowe rośliny. Najczęściej właśnie w sklepach online, bo tam wybór jest większy, a ceny lepsze. Dlatego sklep Dom i sad znam bardzo dobrze. Zamawiam tam bardzo często i zawsze jestem w pełni zadowolona. Bardzo duży wybór gatunków mają. Rośliny wysokiej jakości. Odpowiednio zapakowane i przygotowane do transportu. Ceny bardzo dobre, często można też trafić na promocje, gdzie obniżki są spore. Także u mnie Dom i sad opinie ma świetną i polecam.
Alinka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Alinka »

Każdy kto ma ogród wie jak ważny jest dobór odpowiednich roślin. I jak ważne jest to, by zatroszczyć się o zdrowe, solidne sadzonki i nasiona. A w dom i sad właśnie takie dostaniecie. Żywe, odpowiednio przechowywane, odpowiednio zapakowane na podróż i szybko dostarczone. Sklep Dom i sad bardzo polecam, bo zamówienia zawsze zrealizowane solidnie i na czas. Do tego promocje - o nich warto wspomnieć. Sporo można zaoszczędzić. Ja tak kupiłam u nich nowe gatunki róż - warto było.
Marza

Re: Dom I Sad - nie polecam!

Post autor: Marza »

Otrzymałam zupełnie inną róże, wcale nie ładną, niż zamówiłam Reklamacje wprawdzie przyjęto i dostałam nowa przesyłkę. Ale co z tego, kiedy róża zakwitła, znów okazało się, że to nie ta róża i znów rozczarowanie. Nie rozumiem jak można komuś dwukrotnie wysyłać jakieś badziewie. Brak profesjonalizmu. Nigdy więcej tam nie zamówię. Nie polecem!
I oczywiście to prawda, co inne osoby pisały, że na ich stronie negatywne opinie nie są publikowane, żenada.
Misiabelka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Misiabelka »

Regularnie korzystam ze sklepu Dom i sad. Mam dość duży ogród i wymaga on regularnej wymiany roślin i dosadzania nowych. Zwłaszcza jeśli chodzi o rośliny użytkowe. A w sklepie Dom i sad mają wszystko co potrzebne. Pierwsze zakupy zrobiłam u nich z polecenia. A teraz ja polecam i popieram wszystkich, którzy mają o nim dobre opinie. W sklepie znajdziecie nie tylko bardzo duży wybór roślin, ale też nawozy, dzięki którym będę pięknie rosły, kwitły i owocowały.
Gabryśka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Gabryśka »

Trafiłam tutaj bo szukałam opinii o Dom i sad. I z tego co widzę to sklep ma się czym pochwalić. Same dobre opinie, zresztą nie tylko tutaj, ale i na innych serwisach. Nie zamawiałam jeszcze u nich, ale teraz planuję większe zakupy ogrodowe. Chciałabym na jesieni uzupełnić ogród o jakieś rośliny użytkowe, a widzę, że u nich ogromny wybór jest. No i ceny mają zachęcające - mam porównanie, bo już kilka ofert przeglądałam. Dam znać jak wrażenie po zamówieniu.
Halinka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Halinka »

Słuchajcie, ja właśnie szukam opinii o sklepie Dom i sad. Jestem ogromną fanka róż. Mam już kilkadziesiąt okazów w ogrodzie. I szukam kolejnych. Trafiłam właśnie na sklep Dom i sad i widzę, że mają kilka odmian, których jeszcze nie mam. I do tego promocji -20%. Więc zastanawiam się nad zakupem. Faktycznie mają świeże te sadzonki? I docierają w całości? Nigdy nie zamawiałam roślin online i boję się, że dojadą zmasakrowane i połamane. Jakie są wasze opinie o nich? Widzę same pozytywy. Faktycznie jest aż tak dobrze?

sheat
Miriam

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Miriam »

Tak. Wszystko się zgadza. Dom i sad ma świetne opinie, bo zwyczajnie na to zasługują. Ja też często korzystam u nich z promocji i obniżek. Zawsze mają dobre ceny, ale na takich obniżkach można dodatkowo zaoszczędzić. I to się zwyczajnie opłaca. Co do procesu wysyłki i pakowania to powiem Ci, że ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Roślinki zawsze docierają w całości. Sklep bardzo dba o to, by były odpowiednio zabezpieczone. Na czas, prosto do domu. Myślę, że jak raz zamówisz to będziesz do nich wracać.
Tymka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Tymka »

Bardzo lubię ten sklep. Nie mam dużego ogrodu, ale zawsze lubię poszukać sobie jakiejś ciekawej roślinki do wysadzenia. A w Dom i sad mają świetny dział "Nowości" i tam zawsze coś ciekawego się trafi. Ostatni mój zakup to Jaśminowiec Snowbelle - przepiękny krzew, który podobno świetnie znosi naszą zimę. Zobaczę w przyszłym roku, ale spodziewam się spektakularnych efektów, bo od razu kupiłam u nich nawóz fosforowy. Kupiłam krzew w promocji, za naprawdę grosze. Przesyłka szybka, dobrze zabezpieczona.
Margareta

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Margareta »

Ja mam podobną opinie. Bardzo dobry sklep, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dom i sad ma świetną ofertę. Szeroki wybór roślin i nasion. Wszystko w bardzo dobrych cenach. Fajnie pogrupowane w katalogi więc łatwo znaleźć to, czego się dokładnie szuka. Nie mogę też narzekać na proces realizacji zamówienia - ani na czas wysyłki, ani na termin dostawy. Dobrze zapakowane, świeże rośliny, zawsze na czas. Ja polecam i potwierdzam dobrą opinie o nich.
Elizka

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Elizka »

Dom i sad to świetny sklep ogrodniczy. Nawet osoby, które szukają wyjątkowych gatunków i odmian roślin, znajdą tu coś dla siebie. Wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dbają o porządek w sklepie - wszystko jest skatalogowane i wygodne do przeglądania. Lubię zakupy u nich, bo nigdy nie było z nimi problemu. Zawsze wysłane to co zamówione. Zawsze szybko. Przesyłka też zawsze na czas. Do tego mega konkurencyjne ceny, fajne rabaty i ciekawe promocje.
Sławomir

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Sławomir »

Czy wiecie czym jest śledzenie przesyłki kurierskiej i dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Osobom zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://ibytow.pl/pl/651_artykuly-spons ... sylki.html .

kolumny z głośników samochodowych
Yum

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Yum »

Dom i Sad to domisad.pl jaka piękna ta ich nowa strona. Rośliny mają zdecydowanie najlepsze.
Bardzo lubię ich sadzonki bo walą na łeb wszystkie sklepy która mam wrażenie , że są ich marną kąpią
Lela

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Lela »

Zamawiałam sadzonki malin w DomiSad i jestem mega zadowolona. Przyznam , że to najlepsza jakość sadzonek. Mój maz kupił rośliny w firmie , która się pod nich podszywa i nawet nie odebrał paczki . Zamawiajcie tylko na www.domisad.pl polecam ten sklep ogrodniczy
Dimur84

Re: Dom I Sad - opinie o sklepie

Post autor: Dimur84 »

Hej, ja zamawiam sadzonki truskawek ze strony niewczas.co Polska rodzima firma, także tym bardziej warto wspierać.
Maja też w ofercie sadzonki wiszące, które świetnie nadadzą się do uprawy - na przykład na balkon.
ODPOWIEDZ